Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės slapukų politika.
Sutinku

Apie mus

Voliukas.lt komanda, kuri jau aštuonerius metus dirba su statybų sektoriaus medžiagomis, siūlo profesionalius statybinius ir paviršių priežiūros produktus kiekvieno poreikiui.
Produktai pasižymi aukščiausia kokybe bei ilgaamžiškumu.
Mūsų įmonės tikslas – kartu su verslo partneriais tiekti tik aukščiausios kokybės ir ilgaamžės eksploatacijos bei priežiūros medžiagas, kurios padėtų išspręsti klientų susidariusias problemas.
Todėl esame pasiryžę ir toliau siekti teigiamų klientų atsiliepimų.
 
Voliukas.lt tiekiama produkcija:
⦁ Pramoniniai metalo dažai, gruntai, lakai.
⦁ Fasadų dažai, impregnantai bei apsaugos nuo grafiti.
⦁ Vidaus sienų, lubų, grindų dažai atitinkantys aukštus higienos reikalavimus.
⦁ Stogų dažai, hidroizoliantai, hermetikai, mastikos.
⦁ Epoksidinės ir poliuretaninės, liejamos ir dažomos grindų dangos.
⦁ Terasų, baseinų, talpyklų hidroizolacijos.
⦁ Tekstilės, namų bei automobilių priežiūros priemonės.
⦁ Statybiniai mišiniai.
 
 

Mūsų atstovaujami gamintojai:

Olandijos dažų gamintojas, kuris pradėjo veiklą nuo 1921m. Rust-Oleum gamina naujos kartos dažus, pritaikytus profesionaliems meistrams ir vartotojams, kurie tikisi ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės. Gamintojo dažų asortimente yra metalo dažymo sistemos, produktai fasadų renovacijai, grindų, stogų ir higieniniai dažymo produktai.
„Mathys“ tai neatskiriama Rust-Oleum gamintojo dalis, įsikūrusi Belgijoje, kuri atsakinga už vandens pagrindo dažymo produktų gamyba. Šis gamintojas savo asortimente turi didelį spektrą produktų, kaip sienų ir lubų dažai, fasadų dažymo sistemos, medienos, stogų, grindų dažai bei gruntai.
Latvijos natūralių medienos padengimo produktų gamintojas PAINTECO siūlo tik pačius natūraliausius produktus ilgaamžei medienai 
Gamintojas iš Estijos, kuris tiekia dviejų komponentų epoksidines grindų dangas pramoninei ir individualiai rinkai. Šio gamintojo siūlomos sistemos suteikia galimybę įsirengti tvirtas, dėvėjimuisi atsparias, higieniškas grindis, kurios atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus.
SCHÖNOX siūlo aukščiausios kokybės gaminius profesionalams ir buitiniams vartotojams. Rasite patikimą ir efektyvų sprendimą visiems darbams – nuo pagrindo paruošimo ir išlyginimo iki siūlių sandarinimo.
Casco siūlo aukščiausios kokybės gaminius profesionalams ir buitiniams vartotojams. Rasite patikimą ir efektyvų sprendimą visiems darbams – nuo pagrindo paruošimo ir išlyginimo iki siūlių sandarinimo.
Nanotekas siūlo aukščiausios kokybės gaminius tekstilės, namų ar automobilio priežiūrai. Rasite patikimą ir efektyvų sprendimą bet kokio paviršiaus apsaugai.